فیلتر پرس


فیلتر پرس

فیلتر پرس

پ, 11/23/1393 - 11:37 -- info


البرز صنعت قزوین با بیش از یک دهه سابقه ی درخشان در تولید دستگاه های فیلترپرس افتخار دارد که با تکیه بر دانش فنیِ ، تیم مجرب ، دستگاه های مجهز و روشهای تولید انحصاری ، موفق به ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش مطمئن ، رضایت مشتریان محترم را از بدو تاسیس تاکنون جلب نماید .

از مزاياي عمده استفاده از دستگاه فيلتر پرس در مقايسه با ساير روشهاي فيلتراسيون ميتوان به سهولت کارکرد ، هزينه کم نگهداري و تعميرات ، راندمان بالا ... اشاره نمود . در اين سيستم حجم بالايي از محلول داراي ذرات جامد از سطح فيلتري تحت فشار مابين دو صفحه نگهدارنده عبور کرده و محلول تصفيه ميگردد .

این شرکت با دارا بودن پرسنل زبده و متخصص و تجربه ی سال ها تولید و خدمات فنی ، دستگاههای فیلترپرس آماده همکاری هرچه بیشتر با واحد های صنعتی ، معدنی ، شیمیایی ، غذایی ، دارویی و دیگر واحد های مرتبط با فرایند فیلتراسیون و تصفیه می باشد .

در اين رابطه اين شرکت تاکنون جهت چندين کارخانه قند و شکر و صنايع شيميائي دستگاه و يا تجهيزات ياد شده را بصورت نو و يا دست دوم تامين نموده است .

مشتریان گرامی جهت سفارش خرید یا مطلع شدن از قیمتها میتوانید از طریق قسمت ارتباط با ما و پر کردن فیلدهای مربوطه و یا تماس با شماره تلفنهای 33561971-028 و 09125815532 اقدام نمایند.