سیکلون


سیکلون

سیکلون

پ, 11/23/1393 - 13:07 -- info


شرکت البرز صنعت قزوین با تولید انواع سیکلون در سایزها و ظرفیت های متنوع یکی از پیشگامان این صنعت در ایران است.

سیکلون های غبارگیر ما به سبب طراحی صحیح و رعایت استاندارد ها در ساخت دارای حداکثر راندمان جداسازی با صرف حداقل انرژی ممکن ، اشغال کمترین فضا و نیازمند پایین ترین میزان تعمیرات و نگهداری می باشند.

طراحی و ساخت سیکلون ها نیازمند دانش مهندسی و تجربه در طراحی و ساخت است، ما با سرلوحه قرار دادن دانش در کنار سال ها تجربه در طراحی و ساخت سیکلون های غبارگیر این ماشین آلات را با کیفیت بالا در ظرفیت های مختلف و برای صنایع گوناگون طراحی کرده و می سازیم.

مهم ترین ویژگی سیکلون غبارگیر راندمان بالای آن ها است.در یک طراحی صحیح با توجه به نوع محصول و ظرفیت خط تولید این ماشین آلات حداقل فضا را اشغال خواهند کرد.در برخی از صنایع که مشکل خوردگی وجود دارد، سیکلون هایی از جنس استیل پیشنهاد می شوند.ما با کسب دانش مهندسی در کنار سال ها تجربه در طراحی و ساخت و بهره گیری از دانش روز، سیکلون هایی با راندمان بالا در ظرفیت های مختلف و برای دامنه گسترده ای از محصولات می سازیم.سیکلون های ما با افزایش کیفیت هوای محیط کار منجر به پاکیزگی چشمگیر محیط با جلوگیری از پراکنش غبار محصولات می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد محصولات ما در زمینه طراحی و ساخت این گروه از ماشین آلات از طریق قسمت ارتباط با ما و پر کردن فیلدهای مربوطه و یا تماس با شماره تلفنهای 33561971-028 و 09125815532 اقدام نمایند.